Anasayfa > Günün Haberleri > Sitene ekle > Arşiv > İletişim > Künye > Reklâm
__________________________________________________________________________________________
Güncel -
Spor - Siyaset - Ekonomi - Medya - Polemik - Dünya - Teknoloji - Sağlık –Kültür Sanat- Eğitim – Röportaj – Reklâmlar

   Üyemiz Değilseniz! Tıklayın   YENİ HABER, NÛÇA NÛ (10) HER BÎJI KURDİSTAN   Îbrahîm Güçlü:PDKê di hilbijartina Îraqê de qezenç kir.Ebadî/Emerîka û Goran wen   YENİ HABER, NÛÇA NÛ (10) HER BÎJI KURDİSTAN   Dursun Ali Küçük:Filistin Tokatına Kürt Desteği   YENİ HABER, NÛÇA NÛ (10) HER BÎJI KURDİSTAN   YENİ HABER, NÛÇA NÛ (10) HER BÎJI KURDİSTAN   İbrahim Güçlü:PDKê Di Hilbijartina Iraqê De Qezenç Kir, Ebadî/Emerîka û Goran We   YENİ HABER, NÛÇA NÛ (15) HER BÎJI KURDİSTAN   YENİ HABER, NÛÇA NÛ (11) HER BÎJI KURDİSTAN   Demir Küçükaydın:İntikamcılığa Karşı - Barış Atay’a Eleştiri
Onur Yazarımız

Konuk Yazarlar

Ana Menü
 
Ana SayfaAna Sayfa
    Ana Sayfa

    Konu Başlıkları
    Haber Gönder
    Haberler
Diğer Başlıklar
    Evo UserBlock
    Yazarlar
    Site Haritası
    Haber Arşivi
    Yönetici Notu
    Reviews
    Tavsiye Et
    NukeSentinel
    İletişim Formu
    Sorularınız
Üyeler
    Üye Bilgileri
    Üye Hesabınız
    Üye Listesi
    Üye Grupları
    Özel Mesaj
Birlikte
    Forumlar
    Destekleyenler
    Anket
    Arama
Sayfa İstatistikleri
    Top 10
    İstatistikler
Linkler
    Yararlı Programlar
    Web Siteleri

Arama
 Bağış - Reklam
Sitemizin yaşaması ve daha iyi bir içerikle yayın hayatına devam etmesi için reklam ve bağışlarınıza ihtiyacımız var. Lütfen Buraya Tıklayarak bizimle ilişkiye geçin... Şimdiden teşekkür ederiz....

Top 10 Links
 

Günün Haberi
 

 
Köşe Yazıları

Kutbettin Özer:GÜNEY KÜRDİSTAN’IN KAZANIMLARINI KORUYALIM.-24.03.2017
DÜNYA ÜLKELERİ KENDİNİ TAZELERKEN, DÜNYA BASINLARI VE YAYIMCILARI BARZANİYE SEMPATİ GÖZÜ İLE BAKARKEN, ULUSLARARASI BAŞKONSOLOSLULUKLARI GÜNEY KÜRDİSTANDA TEMSİCİLİK YAPARKEN, KÜRTLERİN TALEP STATÜLERİ GÜNDEN GÜNE ARTARKEN,

*** Kürtlerin kendini bilmez ve kiralık şahsiyetler ve bir kısım Örgütler haksız bir şekilde Güney Kürdistan kazanımlarına karşı ve Serok Mesud Barzani'ye PERVASIZCA saldırıyorlar.

*** Bu kiralık ve Kürt ve Kürdistan düşmanların, Kürt adı altında Kürt hareketi gibi örgütlenmişler. Bunlar zarardan başka hiçbir faydaları yoktur. 1984 tarihinden beri 50 bin insanlarımız öldürüldü, faili meçhul yollardan kaybedildi, hala Kürtlerle oynanıyor.

*** 2014, 2015 ila 2016 tarihi Kürtlere cehennem kapıları açıldı, sebep olan PKK+KCK”dır. Kürtlerin anasını ağlattılar. Kürdistan viraneye çevrildi. BARİKAT ve HENDEK kazmaları Kürdistan’ı virane cehennem ateşi içinde yaktılar, perişan oldu halkımız.

*** PKK’nın halini ve neye mücadele ettiklerine bir anlam veremiyorum.

*** Her gün PKK tarafları hiçbir işi karı yok, yirmidört saat Barzani’ye saldırıyorlar. Üstelik Rojava’da OHAL ilan ederek kendisinden olmayanları tutuklayıp işkence altına almışlardır. Bunlardan bir kısmı önemli şahsiyetlerin kaderi meçhuldür, ne olduklarının hakkında haber-bilgi yok.

*** PKK’nın bu çirkef saldırılarına ve anti-Kürt tutumlarına karşı sessiz kalmayınız. Egemen ve işgalci devletlerin satılmış ve kiralık militanları olarak Kürtlerin bütün kazanımlarına karşı geliyorlar. Şengal’de dalgalanan Kürdistan Bayraklarını kaldırıp Federal Demokratik Irak Bayrağını dikmişlerdir.

*** Rojava’da NEWROZ kutlamalarını yasaklamış ve NEWROZ’u kutlayanı da tutuklayıp işkence altına almışlardır. PKK ve yandaşlarına karşı duyarlı olmalarına çağrım var, duyarlı olunuz.

*** PKK, bir Kürt örgütü değil, Kürt adı altında kiralık bir kirli Örgüttür. Lanse ediniz, yazınız, birçok açıklamaları da belgelerle yüzüne vurunuz, yalnızlaştırınız.

*** PKK+KCK’ ya çağrım; imana gelin, hainlik huyunuzdan vaaz geçin, yarın pişman olacak sizlersiniz. Kandil’deki yaşlı kadroların ömrü kısaldı. Kandil kadroların dışında diğer kadrolar yapısal olarak ‘’SUNİ’’ dır. Kürdistani yapısal tarafları olmadığı için, iradeleri yoktur ve ezberden kopyacılar. Fikir özgürlülükleri ve irade sahipleri hiç olmadılar ve hiç de değillerdir. Bu sebeplerden dolayı, PKK+KCK kendine yeniden çekidüzen vermeli ve kiracılık Örgütlülükten vaaz geçmelidirler.

*** PKK+KCK, bütün kötü alışkanlıklarını bırakıp, Kürdistani bir Örgüte dönüşmeli ve yenilemelidir. Yok, ille ve ille kullanılan bir araç olarak ve kiracılık Örgütlülükten vaaz geçmiyoruz derse, derseniz, PKK, mutlaka Kürdistan topraklarından süpürülüp çıkartılmalıdır. Buna Bıra Kujı'' denilmez. Sadece ağaca giren kurdu, ağaçtan çıkarıp temizlemektir.

*** Kürt Halkını duyarlılığa ve duyarlı olmaya çağırıyorum, lütfen duyarlı olunuz…

*** Kürt Halkın, Kiralık Örgütlerine ihtiyacımız yok...

Sevgi ve Saygılarımla
Uluslararası Gazeteci ve Yazar.
KutbettinO@t-online.de

Ek.Tarihi Fri Mar 24, 2017 10:00 am Gön: Oezer

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu değiliz.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
 
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Köşe Yazıları
· Haber gönderen Oezer


En çok okunan haber: Köşe Yazıları:


Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder

Bu Site Ali Usta tarafından yapılmıştır.


>Powered by Nuke-Evolution